Obrońców Westerplatte 51, 40-335 Katowice
Poniedziałek - Piątek 07:00-17:00
570 - 100 - 929

O nas

Nasza wizja

Firma BigOne Distribution  powstała dzięki ciężkiej pracy, wizji i uporowi w dążeniu do sukcesu. Rozpoczynając działalność  mieliśmy w głowie pomysł, niewielkie biuro i ogromną szansę. Ciężka praca każdego dnia i ciągłe inwestowanie pozwoliły stworzyć nam jedno z najprężniej rozwijających się hurtowni budowlanych w regionie.

Nasza misja

Od powstania stawiamy na profesjonalną współpracę z Klientem. Regularnie podnosimy swoje kwalifikacje, by sprostać ich wymaganiom. Zostało to docenione i dziś możemy poszczycić się dużą grupą stałych odbiorców.

Współpraca na poziomie

Tworząc sklep od podstaw, pragnęliśmy stworzyć miejsce, w którym zapewniany   inwestorom, firmom wykonawczym i handlowym płynny dostęp do bogatej oferty wysokiej jakości materiałów budowlano-wykończeniowych, oraz gdzie znajdą dla siebie kompleksową obsługę i wszystkie niezbędne materiały budowlane.

Materiały dla najlepszych

Patrzymy w przyszłość i oferujemy profesjonalne produkty, renomowanych marek. Obecnie jesteśmy wiodącym dystrybutorem materiałów budowlanych, materiałów do wykończenia wnętrz, systemów dociepleniowych,systemu suchej zabudowy, systemów zamocowań , izolacji fundamentów oraz balkonu i tarasu,  chemii budowlanej (w tym farb i lakierów).  Każdego dnia wspieramy naszych Klientów w ich wyzwaniach.

Jesteś developerem?

Zapomnij o stresie i rozpocznij współpracę z solidną firmą.